Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kwietniewo - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

299 000 zł84,40 m² 3 543 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Poszukujesz dla siebie i swojej rodziny miejsca blisko natury, dającego poczucie wyciszenia i prawdziwego spokoju? Pragniesz przestrzeni, która w naturalny sposób łączy codzienny relaks.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

110 000 zł28,40 m² 3 873,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na II piętrze w budynku wielorodzinnym dwuklatkowym zlokalizowanym na osiedlu w Zielonkach gm. Satry Targ, pow. sztumski. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 143 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Poszukujesz nieruchomości gotowej do zamieszkania, w wysokim standardzie i bez potrzeby inwestowania dodatkowych środków w remont? Zależy Ci na wygodnej lokalizacji z pełnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. 1 Maja

Elbląg(Kwietniewo + 21 km)

780 000 zł202,80 m² 3 846,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

lokal administracyjno-usługowo-handlowy o pow.202,80 m2 w centrum miasta Na sprzedaż lokal administracyjno-usługowo-handlowy z potencjałem o powierzchni 202,80 m2 znajdujący się przy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł103,62 m² 2 886 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż bezczynszowy lokal Handlowo- usługowy o powierzchni 103,62 m2 położony przy ulicy Królewieckiej 95 A. Lokal składa się z 5 pomieszczeń, 3 łazienek, kuchni i schowka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Rybna

Osiek,Elbląg(Kwietniewo + 21 km)

5 000 000 zł16 500 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka gruntowa zabudowana w elblągu, przy rzece Lokalizacja: elbląg, bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Elbląg, obszar portu morskiego. Dojazd: utwardzona droga asfaltowa od ul. Dojazdowej,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 164 m² 198,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Elbląg ul. Lema Powierzchnia: 2164 m2 Działka budowlana w miejscowości Elbląg przy ul. Lema /krasny Las/ o powierzchni: 2164 m2. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł224 802 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna w miejscowości Stegny, gmina Pasłęk. Nieruchomość gruntowa ma powierzchnię 22,48 ha. Klasa ziemi głównie psiv 18,3 ha oraz psvi 2,13 ha. W sąsiedztwie lasy, łąki,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł57,50 m² 6 243,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Minięta

Minięta(Kwietniewo + 13 km)

595 000 zł239 m² 2 489,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Jeśli szukasz przestronnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do miasta ta nieruchomość w Minięcie będzie idealnym wyborem. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Kwietniewo

Kwietniewo,warmińsko-mazurskie

129 000 zł22 800 m² 5,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Oferujemy Państwu działkę zlokalizowaną we wsi Kwietniewo, w pobliżu Rychlik, województwo warmińsko-mazurskie. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Władysława Łokietka